Home Stationery School Stationery Online Pencils Ole Pencil – Pack of 10 1000-01BB
Back to products
Ole Pencil – Pack of 10 1000-01BB
Pencil gives extra dark & smooth writing
2.5 mm , 2B lead for a superior performance
Triangular shape for better grip, tireless writing and anti-rolling
Break-resistant lead
3 attractive colours
Pack includes: 10 pencils, 1 dust-free eraser and 1 sharpener
Pencil length: 177 mm
100 in stock
Compare
Add to wishlist
SKU: Ole Pencil - Pack of 10 1000-01BB Categories: Pencils, School Stationery Online, Stationery
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
  • Shipping & Delivery
Description
Additional information
Weight 0.2 kg
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Ole Pencil – Pack of 10 1000-01BB” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
wd-ship-1
wd-ship-2
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Related products
-10%
Compare
Camlin Pencil 24’s Colour + Free Shapner
School Stationery Online, Pencil Colour, Stationery
Shade - 24 Free - Shapner
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
Camlin Student Poster Colour Box 12 Shades-10ml
School Stationery Online, Poster Colour, Stationery, LATEST ARRIVALS
Add to cart
Quick view
-10%
Camlin Colour Pencils Triangular 24’S+Free sharpner
School Stationery Online, Pencil Colour, Stationery, LATEST ARRIVALS
Camlin Colour Pencils Triangular 24'S+Free sharpner Colour Pencils Triangular 24'S Free sharpner
-10%
Camlin Oil Pastel 25’S
School Stationery Online, Crayons, Stationery, LATEST ARRIVALS
Camlin Oil Pastel 25'S
-10%
Camel Plastic Crayons12’S(tin pack)+free gold shade
they are available in round,hexagonal & triangular shape for better grip control,
-12%
Camlin Child Grip Crayon
Camlin Child Grip Crayon
-10%